IV. tvarůžkový sraz v Jedovnici kemp Olšovec 20. - 23. 06. 2019   

 Program IV. tvarůžkového srazu v kempu Olšovec v Jedovnici.

V prostoru kempu bude zajištěn prodej několika druhů Olomouckých tvarůžků a v restauraci se bude podávat

5 druhů tvarůžkových specialit včetně česnečky s tvarůžkem.

Čtvrtek 20 června, příjezd a ubytování účastníků srazu, v pátek 21. června příjezd a ubytování dalších účastníků.

V 18.00 bude zahájení IV. tvarůžkového srazu spolku moravských karavanistů z Loštic, večer dle zájmu účastníků

bude probíhat country večer.  V sobotu v průběhu dne bude individuální program s návštěvou blízkých jeskyní -

Propast Macocha, Punkevní jeskyně, Kateřinská jeskyně, Jeskyně Balcarka, Jeskyně Výpustek, Holštejn, Kolibky,

Býčí skála, Pustý žleb a Suchý žleb a další zajímavosti tohoto kraje. V sobotu večer od 19:00 bude hrát živá hudba

k poslechu i k tanci až do 22:00 a možná ještě trochu déle. V neděli v 10:00 bude vyhodnocení srazu a zakončení

IV. tvarůžkového srazu s přáním bezpečného návratu domů.

Cena ubytování je 280,- Kč na posádku a noc.

Pro zájemce bude probíhat revize hasicích přístrojů !!!!!!!

 

Seznam přihlášených
 
  1. Pavel Voslař - Spolek Moravských karavanistů - Pavel77 51. Ladislav Spáčil, Brno - 9B7 0545  
  2. Jan Smital - SMK 52. Rudolf Korytár, CC Ostrava  -  4Z7 1604  
  3. Zdeněk Blaha - SMK 53. Ladislav Pavlišta ml., C24 - 5E9 8733  - kvetak44  
  4. Pavel Zemánek - SMK 54. Jiří Chlebný, Dražkovv - 4E2 3914  
  5. Miloš Poles - SMK 55. Petr Meisl, C24  -  6H5 9999  -  PEM  
  6. František  Srholec - SMK 56. Karel Špirit, C24  -  3SH 7491  - spirit karel  
  7. Ladislav Němeček - SMK 57. Věra Feixová, Praha - 6H5 4072  -  feixova  
  8. Miroslav Nepraš - SMK 58. Robert Kment, Bukovka  -  6E2 74441 - Roba  
  9. Miroslav Ministr - SMK 59. David Novák, Milešovice  -  1BF 8725  -  Vataři  
10. Pavel Kaděra - SMK 60. Ladislav Dočekal, Rešov   -  1BE 6306  -  Vataři  
11. Rudyn Kramčík - SMK 61. František Pelcl, Loštice   -      -  FranCesko  
12. Miroslav Krotký - SMK 62. Josef Vejvar, Solnice - 4H8 8981  -  dedek66  
13. Věra Vyroubalová - SMK 63. Ivo Lošťák, Olomouc -  3M7 0277   -  CC Šumperk  
14. Mirek Radoň, CC Hradec Králové -  1BD 5102 64. Romana Hořická, Pustiměř - 1AY 6407  -  Vataři  
15. Dušan Soumar, CC Hradec Králové - 6H5 3331 65. Drahoslav Zoglauer, Bučovice -      - CC Šumperk  
16. Naděžda Králová, CC Vataři - 7B2 0299 66. Vladislav Kolář, Zlín - 2Z3 8188 - CC Olomouc - sumec  
17. Jaroslava Šmucrová, C24 - 4SA 1390 67. Luboš Bartoš, Kostelec nad Orlicí - 5H3 1642 - dagbartos  
18. Ladislav Záruba, C24 - 68. Josef Malík, Žacléř  -  3H8 5550  -  Chosse_007  
19. Božetěch Dobrovolný, Krnov - 1TA 4410  69. Libor Riedel, Studénka  -  9T4 4081  -  libri  
20. Jana a Jarda Doležalovi, Marefy - 1BD 1174 70. Jaroslav Henzl, Litoměřice  -  6U7 6774  -  Freeky  
21. Vladislav Vilímec, Prostějov - 6M6 0231 71. Pavel Beneš, Opava  -  OPN 2395  -  PB  
22. Roman Stuchlík,Skalice u Frýdku-Mistku-1TL 2578 72. Tomáš Košíček, Přáslavice  -  4M2 8310  -  Suzukosa  
23. Ilona Bártová, Poruba - 6S5 9987 73. Jan Onderka, Kunčičky u Bašky - 9T8 1898  -  HonzaO  
24. Petr Klvač, Vyškov - 6M4 2554 74. Miloš Vyoral, Násedlovice   -                    -  kuchař           
25. Radmila Chalupová, Pelhřimov - KK50+ 75. Marie Sivcová, Přerov  -  6M2 4717  -  CC Olomouc  
26. Michal Horník, C24 - 5L6 4188   -   Hornici 76. Pavlína Jusková, Olomouc  -  6M0 0992  -  Orlando  
27. Miloš Bukvička, C24 - 8A8 9903   -   mb 77. Roman Moravec, Pardubice  -  5Z5 3003   -  roman12  
28. Zdenek Holý, Liberec - 4L6 7577  -   Zdenek a Irena Lbc 78. Jana Skalická,  C24  -  5E3 6925  -  Standa a Jana  
29. Věra a Milan Vrabcovi, Vrchlabí -  8T0 3971 - Věra a Milan 79. Josef Klapka, Olomouc  -  5M2 919 - CC Olomouc    
30. Jiří Zapiór, Ostrava - 5T4 9587 80. Jiří Hejnyš, Horní Benečov  -  T9 3624  
31. Miroslav Dudek, Ostrava - 9T9 0801 81. Marek Chuděj, Jeseník  -  9U0 9310  -  marin  C24  
32. Milan Mlčoch, Brušperk - 3T4 3533 82. Ludvík Kratochvíl, Přerov  - CC Morava  
33. Jan Mates, Jívová - 6B4 6050 83. Olin Lhotecký, Zábřeh -                     - CC Morava  
34. Ivo Soviš, Rýmařov - 1TD 4344 84. Ferdinand Dresler, Hranice  -  3M2 1134  -  CC Olomouc  
35. Luděk Volný, Vyškov - 85. Jiří Veselý, Letohrad  -  5E0 1482  -  Veselici  C24   X  
36. Vladimír Serbousek, Choceň - 4E2 9249 86. Jiří Polášek, Bzenec  -  5Z0 6628 -  Leonardo vinař    
37. Ladislav Pavlišta st., Dříteč - C24 - 4E5 5837 - Čenda 1945 87. Jaroslav Novotný, Libčany  -  6H8 1807    X  
38. Václav Hes, Ústí nad Labem -                    - wena                     88. František Nájemník, Prostějov - 4M8 3667 - CC Olomouc  
39. Tomáš Dománek, Hradec nad Svitavou - 5E7 1184 89. Miroslav Šišma, Lipník nad Beč.-3M5 6275 - CC Olomouc  
40. Jan Šinágl, Zleby - 4SB 6741  -  C24  -  Honza 10 90. Roman Bašta, Kroměříž - 5J5 2612 - CC Olomouc  
41. Karel Filip, Trhové Sviny - 5C4 2656  - C24  -  filip K 91. Marcela Kovářová - Nový Jičín - 1TE 0989 - kovaricinj  
42. Vratislav Zollman, Pardubice - CC Pardubice - 4E5 3041 92. Miloš Merta - Rašovice - CC Olomouc  
43. Milan Kořínek, Ústí nad Labem - 9U1 3377 93. Jiří Švrček - Hranice - 5M1 9666  
44. Jaroslav Švec, Brno  -  1BA 0719  -  Dicky 94.  
45. Jaroslav Lelič, Třinec - 6AH 42 43 95.  
46. Mirko Vykouřil, Drnovice  -  7B6 2086 96.  
47. Jaroslav Čmiel, Frýdek-Místek - 2SM 2971  -  Cesťáci 97.  
48. Martin Orel, Hať  -  Nové Sedlice  -  6U1 1713 98.  
49. Zdeněk Mikošek, Dolní Lhota - 9T6 1182 99.  
50. Rudolf Klemša, Černilov - 5Z3 8322  -  Kalimeros 100.  
Jelikož již nejsou volné el. přípojky a v letním období není potřeba v karavanu topit a lednice máme na plyn tak na osvětlení karavanu lze použít propojení se sousedním karavanem, vše záleží na domluvě.

 

 

 

 

 

úvodvýjezdy 2019