Loštické slavnosti hudby a tvarůžků 2018 

Pátek  22. června:  od  17. hod - COUNTRY FESŤÁČEK 

Sobota  23. června: od 10. hod - ČÁRY KLUK, MÍŠA RŮŽIČKOVÁ, ZUŠ Loštice, TVARŮŽKOVÉ KRÁLOVSTVÍ, STRACENÉ RÁJ, MIRO ŠMAJDA, OLYMPIC Revival, ČESKÉ SRDCE, VILÉM ČOK, HERRRGOTT ROCK,..........

Neděle 24. června : 10. hod - V lidovém tónu - festival dechovek 

 

Seznam přihlášených
1. Pavel77 SMK, 2. Jan Smital SMK, 3. Rudolf Kramčik SMK, 4. Pavel Zemánek SMK, 5. Miroslav Krotký SMK, 6. Zdeněk Blaha SMK, 7. František Srholec SMK, 8. Ladislav Němeček SMK, 9. nepreg1 SMK, 10. Vaclav555 SMK, 11. pvoloszc C24, 12. rozsypal karel C24, 13. Dicky C24, 14. honza 10 C24, 15. František Nájemník CC Olomouc, 16. Jiří Marcel Běleč, 17. Bomber_007 C24, 18. dedek66 C24, 19. Pepa Doskočil CC Olomouc, 20. admin Radek KK 50+, 21. Pavel Somol C24, 22. kvetak44 C24, 23. suzukosa C24, 24. HonzaO C24, 25. Jan Mates Olomouc, 26. Ivo Soviš Rýmařov, 27. Luděk Volný Vyškov, 28. Jaroslav Čmiel Frýdek Místek, 29. Roman Bašta CC Olomouc, 30. Robert Kment Bukovka, 31. Vladislav Vilímec Prostějov, 32. Jendryscik, 33. Omot C24, 34. emaryska C24, 35. Roman Uličný Hulín, 36. Lubomír Havránek Mostek, 37. Jiří Dohnal CC Strážnice, 38. Veselik C24, 39. Robert Řezníček CC Strážnice, 40. Bozetech C24, 41. Vratislav Zouvala Hulín, 42. Petr Reif Bystřice pod Hostýnem, 43. Dana & Petr C24, 44. HM496 C24, 45. RadkoBaborak C24, 46. DonPabloo C24, 47. Josef Chalupa KK 50+, 48. feixova C24, 49. coupici C24, 50.PepiVeryIndra C24, 51. vrchlabí věra milan C24, 52. Vlada a Zdena C24, 53. tereza C24, 54. Roman Stuchlík Frýdek-Místek, 55. Pavel Doležel SMC, 56. Radovan Koutný SMC, 57. Ivan Kanka Pezinok SK, 58. Miroslav Školoud SMC, 59. Stanislav Hanák C24, 60. datel C24, 61. miroslav kovac C24, 62. ZdendaAla C24, 63. Ladislav Nosek Dolní Branná, 64. Oldřich Valenta Hostinné, 65. Pavel Pánek Ostrava Poruba, 66. Pája 1 C24, 67. Ján Slobodník Bánská Bystrica SK, 68. Miroslav Šišma CC Olomouc, 69. Mirek Ministr Olbramice, 70. medulek C24, 71. Radek Náhlý Přáslavice, 72. Vofi C24, 73. Ladislav Vašek Dolní Lutině, 74. Ludvík Kratochvíl Přerov, 75. Jirka a Petra C24, 76. Eduard Bárta Český Krumlov, 77. Jiří Bubal Český Krumlov, 78. Dajdos Majetín, 79. Zamecnici C24, 80. Dadak C24, 81. Josef a Ludmila Korvasovi Kunovice, 82. Karel Kutík AMK Heřmanův Městec, 83. Pavel Beneš Opava, 84. Bronislav C24, 85. Zc1 C24, 86. mjarek C24, 87. Jan Heřmanský Heřmanův Městec, 88. Pavel Otřísal Staré Splavy, 89. aldafon C24, 90. Luboš Fiedler Česká Lípa, 91.         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

úvodvýjezdy 2018